Kelių tiesimas ir remontas

Ilgametė įmonės patirtis leidžia klientams pasiūlyti itin platų paslaugų spektrą: nuo skverų, pėsčiųjų ir dviračių takų ar automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo įvairiomis dangomis iki miesto gatvių, rajoninės ir vietinės reikšmės kelių tiesimo bei  jų rekonstrukcijos.

Dažnai statantis naują būstą ar gyvenamųjų namų kvartalą jis yra kiek atokiau nuo pagrindinio kelio, tad būtina numatyti gerą privažiavimą. Tokiu atveju siūlome kelio paruošimo bei priežiūros darbus patikėti savo srities profesionalams – UAB „Kraštovaizdžio tvarkymas“ komandai.


keliu tiesimas
zvyro danga

Žvyro danga

Ieškote itin ekonomiško bei daug priežiūros nereikalaujančio varianto? Mūsų įmonė tiesia privažiuojamus, miško ir vietinės reikšmės kelius bei gatves su žvyro danga bei vykdo nuolatinę jų priežiūrą. Šis pasirinkimas yra tinkamiausias turint ribotą biudžetą, mat žvyro danga yra kur kas pigesnė nei bet kuri kita kelio dengimui skirta medžiaga. Taip pat, tokio kelio priežiūra nereikalauja specialios technikos ar kelio atkarpos ardymo norint ją pakeisti nauja danga.


Trinkelių klojimas

Trinkelės yra geriausias pasirinkimas ieškant ilgaamžiškumo bei neribotų galimybių kiemo ar gatvių eksterjero kūrimui. Nesudėtinga priežiūra bei puikus kainos ir kokybės santykis yra bene svarbiausios priežastys, lemiančios trinkelių populiarumą Lietuvoje bei užsienyje. Kelio, gatvės ar kiemo įrengimas naudojant trinkeles taip pat aktualiausias tiems, kas ieško estetiško, tvarkingo bei prie aplinkos dizaino pritaikyto įvaizdžio.

Mūsų specialistų komanda padės išsirinkti Jums tinkamiausią variantą iš daugybės raštų rūšių bei užtikrins kokybišką, tvarkingą bei greitą darbų atlikimą.


trinkeliu klojimas krastovaizdzio tvarkymas
borteliu dejimas

Borteliai

Be paruošiamųjų darbų pagrindams, mūsų įmonė taip pat rūpinasi vejos, įvažiavimo ar gatvės bortelių dėjimu. Tai – itin daug kruopštumo reikalaujantis darbas, tad esame pasiruošę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bei priimti individualius užsakymus.