Lauko vandentiekio montavimas

UAB „Kraštovaizdžio tvarkymas“ kvalifikuoti bei ilgametę patirtį turintys specialistai užtikrina greitą, kokybišką ir savalaikį darbų atlikimą. Įmonė montuoja ir rekonstruoja inžinerinius tinklus tiek privačiose, tiek komercinės paskirties teritorijose.

Mūsų komandai galite patikėti visus su lauko vandentiekio įrengimu susijusius darbus – nuo paties darbo planavimo ir projektavimo, iki konkrečių darbų atlikimo. Taip pat rūpinamės laiko tėkmei neatsparių vandentiekio sistemų rekonstrukcija.


lauko vandentiekio montavimas
nuoteku vamzdyno montavimas

Buitinių ir lietaus nuotekų vamzdyno montavimas

Užsiimame visais buitinių ir lietaus nuotekų vamzdyno projektavimo, montavimo ir rekonstrukcijos darbais. Dažnai dėl pasikeitusių gyventojų poreikių ar tiesiog dėl nusidėvėjimo tenka rūpintis nuotekų vamzdynų atnaujinimu, tad šiuos darbus galite patikėti mūsų profesionalų komandai.

Dirbame ir sunkiai pasiekiamose vietose, tad taikydami naujausius technologinius sprendimus galime pasiūlyti prieinamiausią variantą.


Drenažo sistemos

Norint išvengti žalingo gruntinio vandens poveikio sklypui, drenažo sistemomis būtina pasirūpinti tiek privačiose, tiek komercinės paskirties teritorijose. Apie drenažo sistemos įrengimo poreikį gali liudyti ne tik gruntinio vandens paveikti augalai, bet ir pastato rūsyje besikaupianti drėgmė.

Mūsų įmonė atlieka visus lauko drenažo tinklų montavimo darbus: nuo darbų projektavimo iki drenažinių sistemų įrengimo ir rekonstrukcijos. Siekdami geriausių rezultatų atsižvelgiame tiek į kliento pageidavimus, tiek į sklypo specifiką, lemiančią darbų atlikimo terminą bei sudėtingumą. Visus darbus atlieka profesionalų komanda, pateikusi geriausią ir ekonomiškiausią sprendimą, pritaikytą kiekvienam individualiam užsakymui.


drenazo sistemos
vandens pralaidu montavimas

Griovimo darbai

Griauname mūrinius ir medinius pastatus, išvežame ir utilizuojame visą statybinį laužą, sutvarkome teritoriją ar žemės sklypą kitam statybų etapui.