UAB „Kraštovaizdžio tvarkymas“

Tai patikima ir sparčiai besiplečianti įmonė, teikianti profesionalias trinkelių klojimo, kelių tiesimo, apželdinimo bei inžinerinės statybos paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba didelę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai.

Inovatyvi, 2009 metais įsteigta įmonė UAB “Kraštovaizdžio tvarkymas” nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pažangiausias technologijas ir šiuolaikinius darbo įrankius, leidžiančius gerinti atliekamų darbų kokybę ir tikslumą.

Atliekant darbus visada siekiama, kad klientai liktų patenkinti darbu bei galutiniu rezultatu, nes kiekvienu individualiu atveju orientuojamasi į atliekamų procesų kokybę.

Įmonės pagrindinė veikla – smėlio, žvyro telkinių eksploatavimas, inertinių medžiagų gavyba, gamybą ir prekyba. 

Įmonė eksploatuoja Gelžinių ir Birbinčių smėlio, žvyro telkinius esančius Klaipėdos rajone. Įmonės išgaunama ir gaminama smėlio, žvyro produkcija sertifikuota pagal Lietuvos standartizacijos departamento reikalavimus – LST EN 13139, 12620, 13043, 13242, 13043.

UAB “Kraštovaizdžio tvarkymas” vykdo veiklą pagal kokybės (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbuotojų saugos (OHSAS 18001) vadybos standartų reikalavimus.

Vis augant klientų poreikiams, įmonė pradėjo plėsti savo siūlomų paslaugų spektrą ir 2011 metais pradėjo susisiekimo komunikacijų – kelių, gatvių, pėsčiųjų, dviračių takų statybos bei kraštovaizdžio tvarkymo darbų veiklą. Nuo 2013 metų įmonės veikla atestuota ir suteikta teisė vykdyti susisiekimo komunikacijų: keliai (gatvės) statinių statybą.

ĮMONĖS VIZIJA

Tapti profesionaliausia ir dinamiškiausia naudingųjų iškasenų realizacijos bei kelių statybos bendrove visoje Lietuvoje, nuolat gerinančia kokybės rodiklius bei keliančia darbuotojų kvalifikaciją.

MISIJA

Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų bei produkcijos kokybę. Atsakingai ir profesionaliai atlikti savo klientų užsakymus. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

VERTYBĖS

Nuolatinis tobulėjimas ⋅ Kvalifikacija ⋅ Kliento poreikių tenkinimas ⋅ Inovatyvumas ⋅ Kokybė ⋅ Darbuotojų sauga ⋅ Aplinkos apsauga ir taršos prevencija ⋅ Teisinių ir kitų taikomų reikalavimų laikymasis

UAB „Kraštovaizdžio tvarkymas“ kvalifikacija

Kvalifikacijos atestatas leidžia UAB „Kraštovaizdžio tvarkymas“ komandai būti ypatingo statinio statybos rangovu.
Gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos; rajoniniai keliai ir gatvės; geležinkelio keliai; vandens uostų statiniai; inžineriniai tinklai; hidrotechnikos statiniai; kultūros paveldo statiniai.

Bendrieji statybos darbai; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų rengimas; statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos inžinerinių sistemų įrengimas.